Wirtualna Asystentka

Wsparcie procesów wewnętrznych w firmie oraz bezpośrednie nawiązywanie relacji z klientami to mój chleb powszedni. Zobacz co mogę dla Ciebie zrobić jako wirtualna asystentka.

Zadania administracyjne nie należą do Twoich ulubionych czynności? Nie jesteś jedyny, wielu przedsiębiorców woli inny rodzaj zadań. Ja wręcz przeciwnie, czerpię przyjemność z wykonywania z pozoru monotonnych zadań. W jaki sposób? Wykorzystując różne metody.

Przez lata praktyki w administracji biurowej przetestowałam wiele narzędzi służących do tego, by sprawniej i z lepszym skutkiem wykonywać powtarzające się czynności, które mają duży wpływ na codzienne funkcjonowanie firmy.

A więc chcesz, aby Twoje materiały biurowe zostały ujednolicone? By prezentacje, raporty zostały przedstawiony w przyjemny dla oka sposób? Stworzyć bazy danych, arkusze kalkulacyjne? A może potrzebujesz zbadać konkretny rynek lub wykonać research? Zrobię to za Ciebie!

Przykładowe zadania

Obsługa klienta w formie elektronicznej

Transkrypcje nagrań

Szczegółowy research

Copywriting

Tłumaczenia PL-EN oraz EN-PL

Skład e-booków oraz materiałów do kursów online

przejrzyste zasady

Jako przedsiębiorca z pewnością docenisz fakt, że nie musisz zatrudniać mnie na etat, by korzystać z mojego wsparcia – zapłacisz jedynie za konkretną ilość przepracowanych przeze mnie godzin. Przygotowałam dla Ciebie dogodne pakiety, do wyboru w zależności od Twoich potrzeb.

W trakcie współpracy będziemy na bieżąco dostosowywać harmonogram oraz ilość godzin i zadań w konkretnych tygodniach. Wszystko po to, abyś zyskał czas oraz przyspieszenie Twojego biznesu.

Pakiety godzinowe

Oferowane przeze mnie pakiety obejmują roboczogodziny, czyli faktyczny czas przepracowany nad Twoimi zadaniami. Pakiety opłacane są z góry, po podpisaniu Umowy o Współpracy / Umowy na wykonanie zlecenia oraz Umowy o zachowaniu poufności.

Pakiety mają ważność jednego miesiąca i obejmują usługi asystenckie.

facilites

Plan Na Start

Idealny do zadań ad-hoc oraz projektów jednorazowych.

Plan Standard

Optymalny w przypadku powtarzających się zadań, które nie wymagają dużego zaangażowania czasowego.

affordable-pricing
people-inside-room

Plan PRO

Najlepszy przy stałych zadaniach. Raz w tygodniu spotykamy się online, by ustalić zadania na kolejny tydzień. Możesz zarezerwować godziny pracy wg Twoich potrzeb, np. 5h w tygodniu.

informacje dodatkowe

* Podane ceny są cenami netto. Wystawiam faktury bez VAT.
** Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Nie znalazłaś/eś nic dla siebie? Przygotowałam jeszcze jedną możliwość.

„Pakiet Indywidualny” to rozwiązanie dla osób, które poszukują asystentki i chcą rozliczać się zadaniowo. Moi klienci korzystają z opcji pakietu indywidualnego w zakresie 250 zł – 1200 zł. Ostateczna wycena zależna jest od zakresu oraz złożoności zadań.

Chcesz Zobaczyć Efekty Mojej Pracy?

Wiem jak ważne jest sprawdzenie dotychczasowego doświadczenia przed rozpoczęciem współpracy. Zobacz niektóre z moich realizacji.