Strony WWW

Potrzebujesz strony, która będzie dobrze wyglądać na dowolnym urządzeniu? Chcesz stworzyć landing page? Masz stronę, ale potrzebujesz pomocy w jej administrowaniu?

Strony dopasowane do Twoich potrzeb

Nie każdy potrzebuje rozbudowanej strony z kilkoma podstronami i zaawansowanym linkowaniem wewnętrznym. Czasami landing page lub prosta wizytówka są wystarczające do celów jakie realizujesz.

Myśląc o stworzeniu strony dla swojej marki powinieneś wziąć pod uwagę funkcje, jakie ma spełniać (np. blog, zakup produktów, rozbudowane formularze itp.), a także jej wygląd i stopień rozbudowania. W ten sposób dostosujesz ją do swoich wymagań oraz osób, które będą ją odwiedzać.

strony idealne dla małych firm

dedykowany szablon

Strony, które tworzę oparte są o sprawdzone szablony, które możemy dowolnie zmodyfikować do Twoich potrzeb, wzbogacając je o dodatkowe funkcjonalności.

Kilkujęzyczność

Jeśli oferujesz swoje produkty/usługi do klientów zagranicznych, przygotuję dla Ciebie stronę dwu lub kilku języczną, korzystając z dedykowanych wtyczek.

Wsparcie na każdym etapie

Oprócz projektowania stron internetowych, wspieram również w późniejszej ich obsłudze/modyfikowaniu. Regularny backup, wrzucanie postów na blog to tylko niektóre z oferowanych przeze mnie usług.

Responsywność

Wszystkie projektowane przeze mnie strony są responsywne, czyli dobrze wyświetlają się nawet na urządzeniach mobilnych.

Szybkość wykonania

Praca z dedykowanymi szablonami skraca czas jej przygotowania. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja strona w krótkim czasie ujrzała światło dzienne, jesteś w dobrym miejscu.

Łatwość obsługi

Strony oparte na silniku WordPress cechują się łatwością obsługi w panelu zarządzania - kokpicie. Po przekazaniu strony i wdrożeniu przeze mnie będziesz mógł samodzielnie dodawać posty na bloga czy zaktualizować na niej proste informacje.

Strony internetowe tworzone z myślą o rozwoju Twojej firmy

W zależności od potrzeb Twojej Firmy stworzę dla Ciebie prostą witrynę wizytówkową, kilkoma podstronami, rozbudowaną witrynę lub sklep internetowy. W zależności od branży i specyfiki grupy Klientów projektuję strony tak, by zapewniały Ci jak największe zyski.

 • Wycena stworzenia strony internetowej jest zawsze darmowa.
 • Masz z góry określony budżet na wykonanie strony internetowej? Dostosuję projekt strony internetowej do jego wysokości.
 • Staram się jak najbardziej ułatwić Ci przejście przez proces tworzenia strony – zaproponuję rozwiązania najlepsze dla Ciebie i Twojej Firmy – dotyczy to zarówno wyglądu i funkcjonalności strony.
 • Ponad 20% osób korzystających z sieci szuka informacji za pomocą urządzeń mobilnych – Twoja nowa strona jest responsywna – świetnie wygląda na małych wyświetlaczach telefonów i tabletów.
 • Pełna obsługa graficzna wraz z edycją już istniejących plików – posiadasz zdjęcia, które potrzebują korekty, retuszu? Wykonam ją dla Ciebie.
 • Realizacja od A do Z – cena zawiera pełne wdrożenie projektu, instalację na serwerze. Dodatkowo możesz liczyć na przeszkolenie z obsługi panelu zarządzania treścią.

Dlaczego warto powierzyć mi stworzenie Twojej witryny?

 • WordPress, na którym buduję strony, jest silnikiem około 30% stron internetowych w sieci.
 • Twoja strona internetowa jest zoptymalizowana i ładuje się szybko, niezależnie od tego na jakim urządzeniu jest wyświetlana. Każda tworzona przeze mnie strona jest dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, tj. tablety czy smartfony.
 • Tekst jest dobrze sformatowany, a informacje łatwe w odnalezieniu dzięki przejrzystemu i czytelnemu menu.
 • Przywiązuję szczególną uwagę do nowoczesnego designu i wysokiej estetyki powstającej strony.

Wybierz gotowy plan

lub zapytaj o wycenę indywidualną

499 zł

Strona Mini

799 zł

Strona Standard

999 zł

Strona Max

informacje dodatkowe

* Podane ceny są cenami netto. Wystawiam faktury bez VAT.
** Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Ostateczna cena strony zależy od wielu czynników: gotowości materiałów, rozbudowania strony, dodatkowych funkcjonalności.

Najczęściej zadawane pytania

Czas trwania przygotowania strony zależy od jej złożoności (czy będzie to landing, one page czy multi page), wybranego motywu, dodatkowych funkcjonalności oraz tego, czy posiadasz już gotowe treści. Szacunkowy czas wynosi od 1 do 14 dni.

Tak, w ten sposób rezerwuję czas na przygotowanie jej dla Ciebie. W przypadku stron one page i multi page dopuszczam możliwość rozłożenia płatności na dwie części, na początku zlecenia i po jego wykonaniu.

Jak najbardziej, do momentu zaakceptowania projektu masz możliwość wprowadzania dwóch poprawek dot. funkcjonalności. Poprawki wizualne są nielimitowane.

Do tworzenia stron dla moich klientów podchodzę kompleksowo. Mogę pomóc Ci w następujących kwestiach:

 • wybór nazwy strony
 • zakup domeny oraz hostingu.
 • kompleksowe stworzenie strony
 • konfigurację i instalacja wybranego szablonu strony
 • projekt logo [WIĘCEJ O OFERCIE PROJEKTOWANIA LOGO].
 • projekty infografik, elementów graficznych, banerów reklamowych.
 • stworzenie ustalonej ilości treści
 • stworzenie galerii i dostosowanie zdjęć
 • stworzenie dowolnej liczby formularzy kontaktowych.
 • dostęp do panelu zarządzania treścią i podstawowe przeszkolenie w zakresie jego użytkowania.
 • wsparcie przy późniejszej moderacji strony.

Jak najbardziej, wystawiam faktury bez VAT.

Jeśli masz więcej pytań, umów się na bezpłatną konsultację lub napisz wiadomość.

Book Your Appointment Now And Get 25% Off

Awesome Monsoon Sale - 25% OFF On All Professional Make Up From Only $59