Plany cenowe

przejrzyste zasady

Jako przedsiębiorca z pewnością docenisz fakt, że nie musisz zatrudniać mnie na etat, by korzystać z mojego wsparcia – zapłacisz jedynie za konkretną ilość przepracowanych przeze mnie godzin. Przygotowałam dla Ciebie dogodne pakiety, do wyboru w zależności od Twoich potrzeb.

W trakcie współpracy będziemy na bieżąco dostosowywać harmonogram oraz ilość godzin i zadań w konkretnych tygodniach. Wszystko po to, abyś zyskał czas oraz przyspieszenie Twojego biznesu.

Pakiety godzinowe

Oferowane przeze mnie pakiety obejmują roboczogodziny, czyli faktyczny czas przepracowany nad Twoimi zadaniami. Pakiety opłacane są z góry, po podpisaniu Umowy o Współpracy / Umowy na wykonanie zlecenia oraz Umowy o zachowaniu poufności.

Pakiety mają ważność jednego miesiąca i obejmują usługi asystenckie.

facilites

Plan Na Start

Idealny do zadań ad-hoc oraz projektów jednorazowych.

Plan Standard

Optymalny w przypadku powtarzających się zadań, które nie wymagają dużego zaangażowania czasowego.

affordable-pricing
people-inside-room

Plan PRO

Najlepszy przy stałych zadaniach. Raz w tygodniu spotykamy się online, by ustalić zadania na kolejny tydzień. Możesz zarezerwować godziny pracy wg Twoich potrzeb, np. 5h w tygodniu.

informacje dodatkowe

* Podane ceny są cenami netto. Wystawiam faktury bez VAT.
** Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Nie znalazłaś/eś nic dla siebie? Przygotowałam jeszcze jedną możliwość.

„Pakiet Indywidualny” to rozwiązanie dla osób, które poszukują asystentki i chcą rozliczać się zadaniowo. Moi klienci korzystają z opcji pakietu indywidualnego w zakresie 250 zł – 1200 zł. Ostateczna wycena zależna jest od zakresu oraz złożoności zadań.