Front & back office

Wsparcie procesów wewnętrznych w firmie oraz bezpośrednie nawiązywanie relacji z klientami to mój chleb powszedni. Zobacz co mogę dla Ciebie zrobić jako wirtualna asystentka.

Works Has Never Felt So Good

Zadania administracyjne nie należą do Twoich ulubionych czynności? Nie jesteś jedyny, wielu przedsiębiorców woli inny rodzaj zadań. Ja wręcz przeciwnie, czerpię przyjemność z wykonywania z pozoru monotonnych zadań. W jaki sposób? Wykorzystując różne metody.

Przez lata praktyki w administracji biurowej przetestowałam wiele narzędzi służących do tego, by sprawniej i z lepszym skutkiem wykonywać powtarzające się czynności, które mają duży wpływ na codzienne funkcjonowanie firmy.

A więc chcesz, aby Twoje materiały biurowe zostały ujednolicone? By prezentacje, raporty zostały przedstawiony w przyjemny dla oka sposób? Stworzyć bazy danych, arkusze kalkulacyjne? A może potrzebujesz zbadać konkretny rynek lub wykonać research? Zrobię to za Ciebie!

Przykładowe zadania

Obsługa klienta w formie elektronicznej

Transkrypcje nagrań

Szczegółowy research

Copywriting

Tłumaczenia PL-EN oraz EN-PL

Skład e-booków oraz materiałów do kursów online

Chcesz Zobaczyć Efekty Mojej Pracy?

Wiem jak ważne jest sprawdzenie dotychczasowego doświadczenia przed rozpoczęciem współpracy. Zobacz niektóre z moich realizacji.